Servis


Plyn Partner – Servis plynových spotřebičů

Provádíme záruční a pozáruční servis spotřebičů vybraných značek:

Servis plynových spotřebičů

Plynové kotle: Vaillant, Viessmann, Junkers, Junkers, Protherm, Baxi, Mora Top Průtokové ohřívače: Mora Top, Junkers, Kvart, Karma Český Brod, Vaillant Plynová topidla: Mora, Karma Český Brod, VAF Kvart, Gamat Radiátory: Rady Korado, Viessmann Sporáky: po dohodě Vestavěné spotřebiče: po dohodě

Spolehlivý servis plynových spotřebičů – rychle, kvalitně

Servis plynových i elektrických spotřebičů OBJEDNÁVEJTE na +420 603 76 86 76

Máme dlouhodobé zkušenosti a praxi v oboru

Již od založení firmy se touto problematikou zabýváme. Je nám vlastní nejen plyn, ale i elektřina a voda. Provádíme instalatérské práce i drobné zednické práce. Proto jsme schopni provést kvalitní a kompletní opravu, servis i revizi Vašeho plynového spotřebiče.

Co všechno umíme a dokážeme

V naší nabídce naleznete nejen záruční a pozáruční opravy, ale i prodej vybraných plynových spotřebičů, který je prováděn v příjemném prostředí naší prodejny. K prodeji samozřejmě poskytujeme i kvalifikované poradenství.

Dle nového technického předpisu TPG 704 01, je nutné provádět servisním technikem zkoušku tahových vlastností, při kterých je vystaven protokol.
Citace TPG 704 01

Tato technická pravidla (dále jen “pravidla”) vycházející z Čsru EN 1775:2008 (38 6441), (dále jen Čsru eN 1775) stanovují podrobnější požadavky pro navrhování, stavbu, zkoušení’ uvádění do provozu, provoz, opravy a Údržbu odběrných plynových zařízeni o provozním taku do 0’5 MPa (5 barů) včetně s plynovými spotřebiči o jednotlivých tepelných výkonech nižších než 50 kW a pro umísťování a připojování plynových spotřebičů s jednotlivými tepelnými výkony nižšími než 50 kW. Tato technická pravidla platí také pro plynovody zásobující plynové spotřebiče o jednotlivých tepelných výkonech 50 kW a větších, pokud se nejedná o spotřebiče, které souží k výrobě výrobků pro trh a vlastní potřebu, např. výroba výrobních prostředků, spotřebního zboží a potravin, výroba elektrické energie v elektrárnách, výroba tepla v teplárnách nebo technologického tepla k výrobním procesům

Servis plynových spotřebičů v Praze a blízkém okolí OBJEDNÁVEJTE na +420 603 76 86 76


UPOZORNĚNÍ!!!

Je absolutně nepřípustné, aby byla montáž jakéhokoliv plynového spotřebiče prováděna osobou bez příslušné kvalifikace, jedná se totiž o neoprávněný zásah do plynového zařízení, který vede k ohrožení bezpečnosti a zdraví lidí a v případě požáru nebo výbuchu také majetek dalších osob.