O násSpolečnost Plyn Partner s.r.o.,

vznikla na sklonku roku 2017 a jejími zakladateli jsou Michal Kott a Milan Venzl, kteří mají dohromady více jak dvacetiletou zkušenost v oboru instalace, oprav a servisu plynových spotřebičů.
Vzhledem k našim zkušenostem jsme schopni garantovat vysoké standardy našich služeb, dodržování termínů a vstřícný přístup k zákazníkům.
Našimi zákazníky jsou zejména: majitelé / nájemníci v bytech a majitelé celých bytových domů pro které zajišťujeme kompletní servis a revize na plynovém zařízení.
Každý kdo vlastní plynový spotřebič jistě potvrdí, jak nepříjemná situace nastane při jeho poruše. Vyhledání servisní firmy, sjednání zakázky a následná oprava jsou pro uživatele velmi stresující a časově náročná záležitost, která mnohdy útočí nepříjemně na obsah peněženky.
Toho jsme si vědomi a na tom poznání je založen princip činnosti firmy.
V praxi to znamená, že společnost Plyn Partner s.r.o. zajišťuje veškeré úkony související s opravou, výměnou a nebo instalací spotřebičů. V Případě výměny nebo instalace spotřebiče jsme schopni zajistit případnou výměnu a nebo dopojení na komín, revizi kouřové cesty, revizi plynového zařízení.

Úpravu vody, topení a plynu. Instalaci a výměny zásobníků vody.
Při opravách vždy zákazníka upozorníme na případné nedostatky s návrhem na jejich odstranění.
Při čištění nebo výměně spotřebiče nezůstane v bytě nepořádek. Pracovníci po sobě vždy uklidí.
Zákazník je z našeho pohledu hlavně partner. Cílem pro nás je dlouhodobá spolupráce se zákazníkem a tím docílení perfektního stavu jeho plynových spotřebičů a celého topného systému, při pravidelných kontrolách.
Materiálové vybavení naší firmy je na špičkové úrovni. Pro práci používáme pouze kvalitní a značkové nářadí které odpovídá nejnovějším požadavkům v oblasti plynových zařízení. Měřicí přístroje jsou pravidelně kalibrovány a veškeré protokoly je možno na požádání předložit.
Teoretické znalosti a odbornost je zajištěna pravidelnou účastí na školení u všech námi opravovaných spotřebičů. Účastí na kurzech a návštěvách veletrhů jako jsou For therm a Aqua therm si naše firma udržuje vždy aktuální informace v oboru vytápění, regulací a plynových spotřebičů.
Naším cílem je maximální spokojenost zákazníka.

Michal Kott & Milan Venzl


Naši technici


Michal Kott
Servisní technik

Tel.: 603 768 676
E-mail: kott@plynpartner.cz

Milan Venzl
Revizní technik, servisní technik

Tel.: 603 768 676
e-mail: venzl@plynpartner.cz

Jiří Skočdopole
Technik

Tel.: 603 768 676
E-mail: skocdopole@plynpartner.czOPRÁVNĚNÍ / CERTIFIKACE / OSVĚDČENÍ


plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-meteorologicky-institut plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-vaillant plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-milan-venzl-junkers-bosh plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-milan-venzl-03 plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-milan-venzl-02 plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-milan-venzl plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-michal-kott-junkers-bosh plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-michal-kott-03 plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-michal-kott-02 plyn-partner-opravneni-osvedceni-certifikace-michal-kott